Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lue: "LeBron ve Kyrie'nin arası o kadar kötü değildi"

Eski Cleveland Cavaliers başantrenörü Tyronn Lue, Cavs'de takım arkadaşları olarak LeBron James ve Kyrie Irving arasındaki ilişki hakkında yeni bilgiler verdi.

Eski Cleveland Cavaliers başantrenörü Tyronn Lue, Cavs'de takım arkadaşları olarak LeBron James ve Kyrie Irving arasındaki ilişki hakkında yeni bilgiler verdi.

Çoğu kişi için genel düşünce, iki süperstarın toksik bir ilişkiye sahip olması ve sonuçta dramatik bir düşüşün gerçekleşmesiydi. Buna rağmen, eski Cavs koçu bunun tam olarak öyle olmadığını açıkladı:

"Yine de kötü bir ilişki değildi. LeBron onu kanatları altına almak konusunda gerçekten iyi bir iş çıkardı ve Kyrie de gençti. Genç bir süperstardı. LeBron ona nasıl profesyonel olunacağını, kendisini nasıl taşıyacağını, vücuduna nasıl bakacağını ve bunun gibi şeyleri öğretmişti. Çünkü Kyrie'de bütün yetenekler zaten vardı. Kyrie'nin hücumda hiçbir zaman bir zayıflığı olmadığını söylemiştim. Birlikte harika bir iş çıkardıklarını düşündüm."

"HEPİMİZ GELİŞMEK İSTERİZ"


Irving, 2017 Finalleri'nde kaybedilmesinin ardından halka açık bir takas talebinde bulunmuştu. Lue duygusal bir patlama yaşamayıp, bunun yerine Kyrie'nin Cavs balonunun dışında kendi takımını yönetme arzusuna odaklanmıştı:

"Bence Kyrie'nin bir şampiyonluk kazanması ve bizim üç kez üst üste finallere çıkmamızdan sonra, artık kendi takımına sahip olmanın ve genç bir takım veya organizasyonu taşımanın nasıl bir şey olduğunu görmek istedi, ve bu konuda yanlış bir şey yok. Hepimiz gelişmek isteriz."