Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lowry, takas için endişelenmiyor: "Bu bir iş"

Kyle Lowry, Toronto'nun kendisini yarın olan takas son tarihine kadar şehir dışına gönderebileceğine dair söylentiler yüzünden endişelenmiyor.

Kyle Lowry, Toronto'nun kendisini yarın olan takas son tarihine kadar şehir dışına gönderebileceğine dair söylentiler yüzünden endişelenmiyor.

32 yaşındaki Lowry, organizasyonun kendisi için elinden gelenin en iyisini yapacağını söylüyor:

"Kendileri için en iyisini yapacaklarını düşünüyorum. Bunu değiştirmek için söyleyebileceğim veya yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Bence tam olarak böyle çalışıyorlar ve iş yürütüyorlar. Bazı hamleler yapıyorlar ve organizasyonun iyiliği için hareket ediyorlar."

"Bu bir iş. Bunun bir klişe olduğunu biliyorum, ama beni aramak isteselerdi, arayacaklarından eminim. Altı yıldır buradayım ve bu kuruma çok şey verdim. Eminim ki benimle takas yapacaklarsa, 'Hey Kyle, bize sunulan bu' derlerdi."