Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Love: "LeBron'un durumu playofflarımızı etkileyecektir"

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest oyuncu olması durumunun, Cavs'in playofftaki gidişatını "kesinlikle etkileyebileceğini" söyledi.

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, takım arkadaşı LeBron James'in bu yaz döneminde serbest oyuncu olması durumunun, Cavs'in playofftaki gidişatını "kesinlikle etkileyebileceğini" söyledi.

Playoff ilk turunda Indiana Pacers'a karşı 0-1 geride olan Cavs'in yıldız ismi, bu durumun LeBron'un aklının bir köşesinde bulunduğunu düşündüğünü de ekledi:

"Kesinlikle etkileyebilir. Ama ne düşündüğünü sadece tek kişi biliyor, o da 'Bron. Günün sonunda, herkesin uzun vadede kalmasını isteriz, ama bu durum sadece ona değil, bize de bağlı oluyor. Ve sadece oyuncuları kastetmiyorum, koçlarımızı ve herkesi kastediyorum. Şemalarımıza sadık kalıp, çok iyi basketbol oynamalıyız."

"Onun durumunun bizi etkileyeceğini düşünüyorum, ama bu en azından benim için, aklımdan uzakta yer alıyor."

"Sanırım bu, onun aklının bir köşesinde yer alıyor. Bunun her zaman bir şekilde akılda olacağını düşünüyorum. Kendim için de böyle düşünüyorum. Bu benim de son sezonum olabilir. Bilemezsiniz. Bilinmeyen, belli bir zaman içerisinde bazı şeyleri elinizden çıkarmaya çalışmanız. Ama, sahaya çıkıp bunun içinde kendinizi kaybettiğinizde her şey oluruna varacaktır."

Cavaliers, serideki 2. maçını yarın gece TSİ 02.00'de oynayacak.
7/24 NBA TÜRKİYE