Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Love: "Konu şaraba gelince, LeBron'un beyninde bir süperbilgisayar var"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in şarap sevgisi, yakın zamanda ESPN yazarı Baxter Holmes'un yazdığı bir yazısında tekrar işlendi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in şarap sevgisi, yakın zamanda ESPN yazarı Baxter Holmes'un yazdığı bir yazısında tekrar işlendi.

Yazıda, LeBron'un sadece şarap içmeyi sevmediği, şarap kültürüne de sahip olduğu açıklandı. Yazının o kısmı ise şu şekilde:

"Sacramento'da kaybettikleri maçın sabahında yaptıkları antrenmanda, kenarda oturan Wade'e, Miami'ye takaslanmadan altı hafta kadar önce Cavs ekibinde kimin en çok şarap kültürüne sahip olduğu soruldu. Hiç duraksamadan sahanın öbür tarafında duran LeBron'u gösterdi. "Çok bilgisi var. Ama paylaşmayı çok istediği bir şey değil. Dışarı çıktığımızda hep 'Bron, hangi şarabı içelim?' diye sorarız. Takımda şarap içen adamların çoğuna sorarsanız, seçimi ona bıraktığını söylerler.

Cavs oyuncuları arasında, LeBron'un şarap aşkı efsanesi büyük.

Kevin Love'ın söylediğine göre, konu şaraba gelince "Bron'ın beyninde bir süperbilgisayar var."

LeBron, geçtiğimiz aylarda her gün düzenli olarak şarap içtiğini söylemişti:

"Kalbe iyi geldiğini duymuştum. Hayatımın en iyi basketbolunu oynuyorum ve hemen hemen her gün biraz şarap içiyorum. Ne işe yarıyorsa, onu yaparım."

7/24 NBA TÜRKİYE