Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Love: "Konu şaraba gelince, LeBron'un beyninde bir süperbilgisayar var"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in şarap sevgisi, yakın zamanda ESPN yazarı Baxter Holmes'un yazdığı bir yazısında tekrar işlendi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James'in şarap sevgisi, yakın zamanda ESPN yazarı Baxter Holmes'un yazdığı bir yazısında tekrar işlendi.

Yazıda, LeBron'un sadece şarap içmeyi sevmediği, şarap kültürüne de sahip olduğu açıklandı. Yazının o kısmı ise şu şekilde:

"Sacramento'da kaybettikleri maçın sabahında yaptıkları antrenmanda, kenarda oturan Wade'e, Miami'ye takaslanmadan altı hafta kadar önce Cavs ekibinde kimin en çok şarap kültürüne sahip olduğu soruldu. Hiç duraksamadan sahanın öbür tarafında duran LeBron'u gösterdi. "Çok bilgisi var. Ama paylaşmayı çok istediği bir şey değil. Dışarı çıktığımızda hep 'Bron, hangi şarabı içelim?' diye sorarız. Takımda şarap içen adamların çoğuna sorarsanız, seçimi ona bıraktığını söylerler.

Cavs oyuncuları arasında, LeBron'un şarap aşkı efsanesi büyük.

Kevin Love'ın söylediğine göre, konu şaraba gelince "Bron'ın beyninde bir süperbilgisayar var."

LeBron, geçtiğimiz aylarda her gün düzenli olarak şarap içtiğini söylemişti:

"Kalbe iyi geldiğini duymuştum. Hayatımın en iyi basketbolunu oynuyorum ve hemen hemen her gün biraz şarap içiyorum. Ne işe yarıyorsa, onu yaparım."

7/24 NBA TÜRKİYE