Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Love, ilk beş başlayacağını rastgele LeBron'dan öğrenmiş

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, takımın ilk beş pivotu olduğunu bir takım antrenmanı sırasında rastgele LeBron James'ten duyduğunu söyledi.

Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love, takımın ilk beş pivotu olduğunu bir takım antrenmanı sırasında rastgele LeBron James'ten duyduğunu söyledi.

Love, açıklamasında "Sanırım tam anlamıyla hazırlanan bir eşy değildi. 5 numarada oynamamın bir imkanı olduğu konusundan haberdardım. Ama işin komik tarafı, antrenmanın üçüncü gününde oldu. 4 ya da 5'lerin savunulmasıyla ilgili belli bir pozisyonla ilgili bir şey sormuştum. LeBron beni durdurup '5 numarada ilk beş başlayacağını biliyorsun değil mi?' dedi. Ona şöylece bir baktım ve durumun ne olduğunu tam kavrayamadım. Farklı bir şey çalıştığımdan değildi. Sadece buna kendimi biraz daha alıştırmış olurdum. Yani tam olarak o sırada öğrendim ve yavaşça oradan devam ettim." ifadelerini kullandı.

Love ve LeBron'la birlikte ilk beş başlayacak isimler Dwyane Wade, Derrick Rose ve Jae Crowder olacak.
7/24 NBA TÜRKİYE