Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Lonzo, kimseyi takıma çağırmak için ayrıca uğraşmıyor

Los Angeles Lakers guardı Lonzo Ball, hayatının "en büyük yaz dönemine" girdiğini ve serbest kalacak süperstarları takıma çağırma durumuyla hiç uğraşmadığını söyledi.

Los Angeles Lakers guardı Lonzo Ball, hayatının "en büyük yaz dönemine" girdiğini ve serbest kalacak süperstarları takıma çağırma durumuyla hiç uğraşmadığını söyledi.

Bu yaz döneminde serbest kalacak LeBron James ve Paul George gibi büyük yıldızların Lakers'la adlarının anılması sonrası, Lonzo'nun bu konuda bir şey yapıp yapmadığı merak edilmişti.

Lonzo'nun yorumları şu şekildeydi:

"Bu, hayatımın en büyük yaz dönemi. Dört gözle beklkiyorum, çalışmaya ve devam etmeye hazırım."

"Ben takımımın kazanmasına yardım edecek şekilde oynuyorum. Burada olmayan kimseyle ilgili endişem yok. Benim endişem buradakilerle ve takımımın kazanması adına neler yapmaya çalıştığımla. Yani, LeBron, Paul George ya da her kimse, eğer burayı sevdilerse, sevmişlerdir. Sevmemişlerse, sevmemişlerdir."

Bu yaz döneminde serbest kalacak olan LeBron, adı Los Angeles Lakers'la en çok anılan yıldız olmuştu.
7/24 NBA TÜRKİYE