Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lonzo Ball: ''Eğer takaslanırsam...''

Uzun süredir sakatlıkla boğuşan Los Angeles Lakers'ın genç oyuncusu Lonzo Ball, geleceği hakkında konuştu.

Los Angeles Lakers'ın genç oyun kurucusu Lonzo Ball, gelecek sezona çok olumlu bakıyor. Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımından uzak kalan Ball, gelecek sezona şimdiden motive olduğunu söyledi.

Genç oyuncu, ''Çok ama çok motiveyim. Olabildiğimin en iyisi olmaya çalışacağım. Bu yazın gelmesini iple çekiyorum. Üzerimde bir baskı oluşturmuyorum ama çok sıkı çalışıyorum.'' şeklinde konuştu.

''EN İYİSİ OLMAK İSTİYORUM''

Gelecek sezon takaslanıp takaslanmayacağı konusunun kendisini endişelendirmediğini söyleyen Lonzo Ball, ''İnsan, sadece kontrol edebildiği şeyleri kontrol edebilir. Eğer takaslanırsam, takaslanırım. Ama yine de hazır olurum. Benim amacım hangi takımda olursam olayım en iyisi olmak.'' dedi.


7/24 NBA