Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
11 Ekim 2018 Perşembe 21:45
Lig:
UEFA Uluslar Ligi
Stat:
Vilniaus LFF stadionas
Hakem:
François Letexier
Litvanya
1
Romanya
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Litvanya - Romanya arasındaki maçlar - 11 Ekim 2018 Perşembe 21:45 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Litvanya
Genel
İç saha
Dış saha
09.10.21
WQE
Bulgaristan
3-1
05.09.21
WQE
Bulgaristan [D]
1-0
02.09.21
WQE
Kuzey İrlanda
1-4
31.03.21
WQE
İtalya
0-2
28.03.21
WQE
İsviçre [D]
1-0
24.03.21
FRI
Kosova [D]
4-0
18.11.20
NAT
Kazakistan [D]
1-2
15.11.20
NAT
Beyaz Rusya [D]
2-0
11.11.20
FRI
Faroe Adaları
2-1
14.10.20
NAT
Arnavutluk
0-0
09.10.21
WQE
Bulgaristan
3-1
02.09.21
WQE
Kuzey İrlanda
1-4
31.03.21
WQE
İtalya
0-2
11.11.20
FRI
Faroe Adaları
2-1
14.10.20
NAT
Arnavutluk
0-0
11.10.20
NAT
Beyaz Rusya
2-2
04.09.20
NAT
Kazakistan
0-2
17.11.19
FRI
Yeni Zelanda
1-0
14.10.19
ECQ
Sırbistan
1-2
10.09.19
ECQ
Portekiz
1-5
05.09.21
WQE
Bulgaristan [D]
1-0
28.03.21
WQE
İsviçre [D]
1-0
24.03.21
FRI
Kosova [D]
4-0
18.11.20
NAT
Kazakistan [D]
1-2
15.11.20
NAT
Beyaz Rusya [D]
2-0
07.10.20
FRI
Estonya [D]
1-3
07.09.20
NAT
Arnavutluk [D]
0-1
14.11.19
ECQ
Portekiz [D]
6-0
11.10.19
ECQ
Ukrayna [D]
2-0
10.06.19
ECQ
Sırbistan [D]
4-1
Romanya
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
Ermenistan [D]
3-2
28.03.21
WQE
Almanya
0-1
25.03.21
WQE
Kuzey Makedonya
3-2
18.11.20
NAT
Kuzey İrlanda [D]
1-1
15.11.20
NAT
Norveç
3-0
11.11.20
FRI
Beyaz Rusya
5-3
14.10.20
NAT
Avusturya
0-1
11.10.20
NAT
Norveç [D]
4-0
08.10.20
ECQ
İzlanda [D]
2-1
07.09.20
NAT
Avusturya [D]
2-3
28.03.21
WQE
Almanya
0-1
25.03.21
WQE
Kuzey Makedonya
3-2
15.11.20
NAT
Norveç
3-0
11.11.20
FRI
Beyaz Rusya
5-3
14.10.20
NAT
Avusturya
0-1
04.09.20
NAT
Kuzey İrlanda
1-1
15.11.19
ECQ
İsveç
0-2
15.10.19
ECQ
Norveç
1-1
08.09.19
ECQ
Malta
1-0
05.09.19
ECQ
İspanya
1-2
31.03.21
WQE
Ermenistan [D]
3-2
18.11.20
NAT
Kuzey İrlanda [D]
1-1
11.10.20
NAT
Norveç [D]
4-0
08.10.20
ECQ
İzlanda [D]
2-1
07.09.20
NAT
Avusturya [D]
2-3
18.11.19
ECQ
İspanya [D]
5-0
12.10.19
ECQ
Faroe Adaları [D]
0-3
10.06.19
ECQ
Malta [D]
0-4
07.06.19
ECQ
Norveç [D]
2-2
23.03.19
ECQ
İsveç [D]
2-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.