Liquid, DreamHack Masters Malmö'ye davet edildi

Dünya CS: GO sıralamasında birinci sırada yer alan Liquid, 250 bin dolar havuzunun bulunduğu DreamHack Masters Malmö 2019'a davet edildi.

250.000$ ödül havuzunun bulunduğu DreamHack Masters Malmö'ye katılacak dördüncü ekip Team Liquid oldu. Kuzey Amerika ekibi son olarak BLAST Pro Series Los Angeles'ta mücadele etmiş ve şampiyon olmuştu.

2019 yılıına oldukça hızlı başlayan Liquid, özellikle Stewie2K'in takıma katılmasıyla birliket iyi bir ivme yakaladı. 2019 yılı içerisinde katıldığı 9 turnuvada da finale yükselmeyi başaran ekip, 6 finalden galip ayrıldı ve yüklü miktarda parayı kasasına ekledi. Yükselişinin meyvelerini sadece maddi açıdan almakla kalmayıp dünya sıralamasında da zirveye yerleşen Liquid, en yakın rakibi Vitality'ye 472 puan fark atmayı başardı. Katıldığı turnuvaların favori ekibi olmayı başaran Kuzey Amerika ekibini DreamHack Masters Malmö'de de izleyeceğiz.

DreamHack Masters Malmö 2019, 1 ile 6 Ekim tarihleri arasında İsveç'te düzenlenecek. 250.000$ ödül havuzunun bulunduğu turnuvada 16 takım mücadele edecek.

Dev turnuvaya katılması kesineleşen ekipler şu şekilde:

  • Liquid
  • Astarlis
  • fnatic
  • OpTic
Görsel: HLTV.org


Sporx Anasayfasına Dön