Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lillard: "İnsanlarla bağlantı kurmaya çalışıyorum"

Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard, dünya koronavirüs salgını ile uğraşırken, sosyal medya platformu aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmaya ve herkesi birleştirmeye çalıştığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard, dünya koronavirüs salgını ile uğraşırken, sosyal medya platformu aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmaya ve herkesi birleştirmeye çalıştığını söyledi.

Blazers gazetecileriyle yaptığı bir konferans görüşmesi sırasında Lillard, Instagram'da yaptığı canlı yayınlarla başarmaya çalıştığı şeyi açıkladı:

"İnsanlarla bağlantı kurmaya çalışıyorum. Hepimiz karantinaya girmek zorunda kalıyoruz, bilirsiniz, evde sıkışıp kalıyoruz ve normal faaliyetlerimizle devam edemiyoruz, bizi iletişim kurmak zorunda olduğumuz farklı bir konuma sokuyor. Bütün gün oğlumla sabahın 7'sinde uyanmasından akşam 9'da uyumasına kadar evdeydim. Bezini falan değiştiriyordum. Tuvalet eğitimi veriyordum, kahvaltı hazırlıyordum. Oturup çocuk programlarını izliyordum. Yürüyüşe çıkıyordum. Her şeyi yapıyordum, yolun her adımında… normalde yapmayacağım şeyler yapıyorum çünkü burada olmuyorum. Deplasmanda ya da antrenmanda falan oluyorum."

Dame daha sonra "şu anda gerekli olan birlik ve beraberliğin bir parçası olmaya çalıştığını" söylemeye devam etti.

Blazers 2019-20 sezonunda sıkıntı çekmeye devam ederken, Lillard neden Portland'da sevilen bir figür olarak kaldığını göstermeye devam ediyor.