Levent Tüzemen: Arda'nın Galatasaray'a katkısı olmaz

Spor yorumcularından Levent Tüzemen, A Spor'da katıldığı programda, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in basın toplantısında yaptığı açıklamalar hakkına yorum yaptı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Levent Tüzemen: Arda'nın Galatasaray'a katkısı olmaz
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2020 18:06
Spor yorumcularından Levent Tüzemen, Galatasaray'da günlerdir süren Arda Turan polemiği hakkındaki düşüncelerini aktardı.

Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim için "Önemli başarılara imza atmış iki kişinin karşı karşıya gelip polemikler içinde görüşmeler yapmasını doğru bulmuyorum" ifadelerini kullanan Tüzemen, bu konuda herkesin görüşüne saygı duyulması gerektiğini belirtti.

Fatih Terim'in Arda konusunda ısrarcı olmaması gerektiğini söyleyen Tüzemen, "Arda Galatasaray'ı içinde yaşatan biri olabilir ama bir gerçek var ki, Galatasaray'ın zirve yürüyüşünde Arda Turan'ın bir katkısı olmaz" dedi.

Bu konunun Galatasaray'a ciddi anlamda zarar verdiğini dile getiren Tüzemeni "Arda konusu polemiğe dönüşmeden, tartışılmadan bitirilmeliydi. Fatih Hoca'nın Arda konusunda kenara çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sürekli Arda konusunu masaya yatırıp gündeme getirmek anlamsız" ifadelerini kullandı. 

 Tümü
TÜMÜ