Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Legler: "Doğu'da, Brooklyn'i durdurabilecek bir takım yok!"

ESPN analisti Tim Legler, Doğu Konferansı'ndaki hiçbir takımın Brooklyn Nets'i durduramayacağını iddia etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
ESPN analisti Tim Legler, Doğu Konferansı'ndaki hiçbir takımın Brooklyn Nets'i durduramayacağını iddia etti.

Yakın zamanda SiriusXM NBA Radio'da konuşan Legler, Doğu Konferansı playoffları'nda Nets'i eleyebilecek hiçbir takımın olmadığını belirterek, bunun sebebini de büyük yıldızlarının hücumdaki üstünlüğü olarak gösterdi:

"Bu üç adamın etrafına kimi koyarsanız koyun... Durant, Kyrie ve James Harden, beraber formda oldukları ve dört tur boyunca sağlıklı kaldıkları takdirde, rakiplerin savunma tarafında çok büyük efor sarfetmeleri gerekecek.

Hücumda sizi her seviyede alt edebilecek üç adamdan bahsediyoruz. Bire bir oynayabiliyorlar, üçlük atabiliyorlar, hızlı hücumda çok iyiler, ikili oyun oynayabiliyorlar ve faul çizgisine de gidebiliyorlar. Ne pahasına olursa olsun, bu adamların üçü de hücumda her şeyi yapabiliyor.

O kadar dinamik bir üçlü ki, hiçbir takım bununla başa çıkmak için yeterli savunmaya sahip değil..."