Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron ve Davis, maç günlerinde şut idmanı yapmaya karşı!

The Athletic'den Joe Vardon, Los Angeles Lakers'ın maç günlerinde LeBron James ve Anthony Davis istemediği için, şut antrenmanları yapmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
The Athletic'den Joe Vardon, Los Angeles Lakers'ın maç günlerinde LeBron James ve Anthony Davis istemediği için, şut antrenmanları yapmadığını söyledi.

Vardon'un bildirdiği üzere, Lakers maç günlerinde şut idmanları yapmak istemiyor ve bunun nedeni James ile Davis:

"Lakers, sadece antrenman yapmakla kalmayıp, maç günlerinde şut idmanı yapmaya da karşı. Şut atmak için spor salonuna giden oyuncuları var, ancak bu gönüllü bir durum ve LeBron genellikle orada olmuyor.

Tüm bu durumu, oyuncuların sabahları bir araya geldikleri, ancak bunu 'şut idmanı' olarak adlandırmadıkları ve medya erişimi ile ilgili kurallara uymak için yapıldığını söyleyecek kadar ileri gidebilirim. Lakin, Lakers aynı fikirde değil.

Onları tanıyan bir kaynak, 'LeBron James gelmek istemiyor, Anthony Davis gelmek istemiyor. İdmanı yapmadığımızda, harika oynuyorlar, bu yüzden.' dedi."