Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron: "Tom Brady ile aynı kumaştanız, yolumuz uzun"

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, kariyerini NFL oyuncusu Tom Brady gibi uzatmayı planlıyor.

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, kariyerini NFL oyuncusu Tom Brady gibi uzatmayı planlıyor.

LeBron, NBA kariyerine, lisede birinci sınıf öğrencisi olan LeBron James Jr. ile oynayabilecek kadar uzun süre devam etme arzusunu dile getirdi. Fakat James kariyerine bunun ötesinde devam etmek istediğine dair herhangi bir belirti vermedi.

Carmelo Anthony'nin NBA'e geri dönmesiyle, bu durumun James'e kariyerinin sonuna nasıl bakacağına dair bir fikir verip vermediği soruldu:

"Pek vermiyor. Hele ki şu an hissettiğim şekli düşününce. Ben ve Tom Brady aynı kumaştanız. Daha fazla yürüyemeyene kadar oynayacağız."

Patriots takımının 42 yaşındaki quarterback'i Brady, LeBron karşılaştırmasıyla ilgili şu güzel ifadeleri kullandı:

"Ona her zaman hayran olmuşumdur, çok iyi bir atlet ve oyuncu. Sporu seviyor. Basketbolu seviyor. Rekabeti seviyor. Ben de futbolda aynı hissediyorum."

James, Aralık sonunda 35 yaşına girecek ve 17. NBA sezonunda bulunuyor.