Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron: "Şarap gibiyim, yaşlandıkça daha iyi oluyorum"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, "Şarap gibi" olduğunu ve "Yaşlandıkça daha iyi olduğunu" söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, "Şarap gibi" olduğunu ve "Yaşlandıkça daha iyi olduğunu" söyledi.

Geçtiğimiz gece Phoenix Suns'a karşı yaptığı triple-double ile sezondaki 14. triple-double'ını (Kariyerinde bir sezonda en fazlası) yapan LeBron, oyununun şarap gibi olduğunu şu sözlerle açıkladı:

"-Bir sezonda 14 triple-double ile rekor kırdın. Bu daha çok pozisyon oynamanla ilgili mi, yoksa vücudunu hazır tutmanla mı ilgili bir şeyler söylüyor?

LeBron: Hayır. Sadece şarap gibi olduğumu, yaşlandıkça daha iyi olduğumu söylüyor. Söylediği bu. Daha çok pozisyonmuş (gülüyor). Neyden bahsediyorsun. Yaşlandıkça daha iyi oluyorum."

Çaylak sezonu olan 2003-04'te LeBron'un bulunduğu Cavaliers, maç başına 94.6 kere hücum ediyordu. Lig lideri ise 96.7 ile Dallas Mavericks idi. Bu sezon bu sayı bu takım için 101. Lider ise 105.1 ile New Orleans Pelicans.
7/24 NBA TÜRKİYE