Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LeBron: "Şarap gibiyim, yaşlandıkça daha iyi oluyorum"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, "Şarap gibi" olduğunu ve "Yaşlandıkça daha iyi olduğunu" söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, "Şarap gibi" olduğunu ve "Yaşlandıkça daha iyi olduğunu" söyledi.

Geçtiğimiz gece Phoenix Suns'a karşı yaptığı triple-double ile sezondaki 14. triple-double'ını (Kariyerinde bir sezonda en fazlası) yapan LeBron, oyununun şarap gibi olduğunu şu sözlerle açıkladı:

"-Bir sezonda 14 triple-double ile rekor kırdın. Bu daha çok pozisyon oynamanla ilgili mi, yoksa vücudunu hazır tutmanla mı ilgili bir şeyler söylüyor?

LeBron: Hayır. Sadece şarap gibi olduğumu, yaşlandıkça daha iyi olduğumu söylüyor. Söylediği bu. Daha çok pozisyonmuş (gülüyor). Neyden bahsediyorsun. Yaşlandıkça daha iyi oluyorum."

Çaylak sezonu olan 2003-04'te LeBron'un bulunduğu Cavaliers, maç başına 94.6 kere hücum ediyordu. Lig lideri ise 96.7 ile Dallas Mavericks idi. Bu sezon bu sayı bu takım için 101. Lider ise 105.1 ile New Orleans Pelicans.
7/24 NBA TÜRKİYE