Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron: "Okulun ilk günü gibi heyecanlıyım"

LeBron James, Los Angeles Lakers'ın sezonun ilk günü oynayacağı LA Clippers maçından ötürü heyecanlı olduğunu ve bunun "okulun ilk günü gibi" olduğunu söyledi.

LeBron James, Los Angeles Lakers'ın sezonun ilk günü oynayacağı LA Clippers maçından ötürü heyecanlı olduğunu ve bunun "okulun ilk günü gibi" olduğunu söyledi.

Lakers, açılış gecesinde yenilenmiş olan LA Clippers ile karşılaşacak. LeBron, sezon için heyecanlı olmakla birlikte, Lakers'ın ilk olarak hangi takımla karşılaştığını umursamadığını, açılış gecesinin her şekilde harika olacağını belirtti:

"Açılış gecesi harika. Okulun ilk günü gibi. Kıyafetlerinizi önceki geceden hazır şekilde bırakmak falan. İşlere yeniden başlama heyecanı. Oyunu oynamayı seviyorum. Belli ki kariyerimdeki en uzun uzak kalma süresinden geliyorum, yani şu andaki fiziksel ve zihinsel halimle, kime karşı oynadığımız önemli değil. Salı, herkes için harika bir gün."

Dokuz sezondan beri ilk kez LeBron, NBA Finallerinde yer almamıştı. Sezon boyunca geçirdiği bir dizi sakatlık sonucu LeBron, playofflara bile kalamamıştı. Hayranlarına bunun geri dönüş sezonu olacağına söz vermiş ve Lakers'a şampiyonluk getirmek için son derece motive olmuştu.