Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron, oğlu Bronny ile NBA'de karşılıklı oynamak istiyor

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, 13 yaşındaki oğlu LeBron James Jr. ile ligde karşılıklı oynayabilmeyi umduğunu söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, 13 yaşındaki oğlu LeBron James Jr. ile ligde karşılıklı oynayabilmeyi umduğunu söyledi.

Oğlunun NBA'e girme şansı bulunduğunu düşündüğünü söyleyen LeBron, "Ben 33 yaşındayım, o 13. Eğer NBA'e girme şansı varsa, ki öyle duruyor, oynamak gerek." şeklinde konuştu.

LeBron, daha önce GQ dergisinde verdiği röportajda, eğer bahsettiği gibi karşılıklı oğluyla oynarsa, altı faulünü de kendisi üzerinde kullanacağı hakkında esprili açıklamalarda bulunmuştu:

"- Belki bir gün küçük Bronny lige geldiğinde ona karşı da oynarsın?

LeBron: O kadar yaşlıyken oynar mıyım bilmiyorum, ama eğer bana karşı oynama şansı varsa biraz daha durmak isterim. Zaten harika olan bir şey daha da güzelleşmiş olur."

- Seni sahada utandırmasına izin veremezsin tabii.

LeBron: Ona sürekli faul yaparım. Altı faulü de onda kullanırım. Bronny'ye sürekli faul yaparım.

- Evet, her şuta kalktığında

LeBron: Göz teması kurduğum gibi, flagrant 2 faul yaparım."

LeBron, oğlunun 19 yaşında lige girebileceği düşünüldüğünde, 39 yaşında oluyor olacak.
7/24 NBA TÜRKİYE