Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron: "L.A. söylentilerini anlıyorum, ama şu anda düşünmüyorum"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, önümüzdeki yaz Los Angeles Lakers'a bir serbest oyuncu olarak katılabileceği söylentilerinin etrafındaki çılgınlığı anladığını söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, önümüzdeki yaz Los Angeles Lakers'a bir serbest oyuncu olarak katılabileceği söylentilerinin etrafındaki çılgınlığı anladığını söyledi.

Ancak Bron, Cleveland'da "yapılması gereken çok iş" olduğunu ve şu anda hiçbir potansiyel hedef yerinin bulunmadığını açıkladı.

LeBron, açıklamasında, "Yaz sonunda bir serbest oyuncu olduğumu anlıyorum, bu yüzden onunla birlikte gelen bu çılgınlığı anlıyorum. Bu benim ilk yolculuğum değil, ama beni rahatsız etmiyor. Bu konuyla ilgili çok konuşmuyorum. Dediğim gibi, her şeyi zamanı geldiğinde ele alacağım. Dedikoduların şu sırada gerçekleşmesini anlıyorum çünkü her şeyden önce maaş boşlukları var (Lakers'ın). Lakers, Knicks ve Celtics aynı zamanda iyi olduğunda bu lig çok daha iyi. Yani, bu da bu çılgınlığı yaratıyor." şeklinde konuştu ve ayrıca artık serbest oyuncu dönemini herhangi bir şekilde düşünmesi için zamanı olmadığını da söyledi:

"Burada yapacak çok işim var. Benim ve kariyerim hakkında bir şey var ki, muhtemelen bilmiyorsunuzdur çünkü etrafımda bulunmadınız, işimi durumuna göre idare ettiğimdir. Ve bu zaman geldiğinde de bununla ilgileneceğim."

7/24 NBA TÜRKİYE