Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"LeBron, Jason Kidd'i o alanda kendisiyle dünyada tek görüyor!"

Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'in, takımın asistan koçu Jason Kidd'i, basketbol oyununu kendi netlik seviyesinde gören tek kişi olarak düşündüğü söylendi.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'in, takımın asistan koçu Jason Kidd'i, basketbol oyununu kendi netlik seviyesinde gören tek kişi olarak düşündüğü söylendi.

Kidd, Lakers'ın boştaki koçluk pozisyonu için mülakat yapmıştı, lakin kendisi yerine başantrenör olarak Frank Vogel işe alınmıştı. Kidd, yardımcı antrenör olarak işe alınmıştı ve kendisinin Vogel'in işi için yarışacağına dair söylentiler çıkmıştı.

"Her zaman bunlar konuşulacak. Burası Lakers. Bazen insanlar hiç bir maçta oynamamışım ve hiç takım arkadaşı olmamışım gibi davranıyor. Eskiden de iyi bir takım arkadaşıydım, şimdi de iyi bir takım arkadaşıyım."

Lakers, başantrenörünün benchi "kendi adamları" ile doldurmasını istemediği için, ön ofisin ayrı bir grup yardımcı antrenör işe aldığı iddia ediliyordu.