Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LeBron: "En büyük hedefim, oğlumla aynı sahayı paylaşmak"

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, en büyük hedefinin oğlu LeBron "Bronny" James Jr. ile NBA'de aynı sahayı paylaşmak olduğunu söyledi.

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, en büyük hedefinin oğlu LeBron "Bronny" James Jr. ile NBA'de aynı sahayı paylaşmak olduğunu söyledi.

LeBron, oğlu Bronny'nin NBA'e gitmesinin kendisine en gurur veren an olacağını da ekledi ve şu açıklamaları yaptı:

"Hayatımın en büyük başarısını mı sormak istiyorsun? Oğlumla NBA'de aynı sahayı paylaşmak olurdu. Bir NBA oyuncusu olarak 1 numarada bu yer alırdı. Bunu düşünmemin sebebi, oğlum yakında 14 yaşına girecek ve belki lige biraz daha erkenden girebilir."

LeBron, oğlunun takım arkadaşı veya rakip olmasının farketmeyeceğini, yalnızca oğluyla aynı sahayı paylaşmak istediğini söyledi. 13 yaşındaki Bronny, önümüzdeki yıl sekizinci sınıfa giriyor ve kendi yaş grubununda ülkenin en iyilerinden biri olarak gösteriliyor. LeBron ise 33 yaşında, fakat herhangi bir yavaşlama belirtisi gözükmüyor.
7/24 NBA TÜRKİYE