Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LaVine, şu sıralar kondisyonuna çalışıyor

Chicago Bulls guardı Zach LaVine, geçirdiği çapraz bağ kopması sakatlığının iyileşme sürecinde çok önemli aşamalar kaydettiğini söyledi.

Chicago Bulls guardı Zach LaVine, geçirdiği çapraz bağ kopması sakatlığının iyileşme sürecinde çok önemli aşamalar kaydettiğini söyledi.

LaVine, geçen sene geçirdiği sakatlığıyla ilgili son durumu hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Antrenman kampının başlangıç noktaları seviyesinde falan bulunuyorum. Oldukça sıkı çalışıyorum, ekstra çalışma ve koşu yapıyorum. Ama oyun kondisyonunu simüle etmek imkansız. Son sekiz dokuz aydır çalışmama rağmen, 5'e 5 oynadığımda 3 dakikada yorulabiliyorum. O ritme de alışmam gerekiyor. Ama çok hızlı gelişme gösteriyorum ve iyi hissediyorum."

LaVine, geri döndüğünde Doğu'nun ve ligin en kötü takımı konumunda 3-19'luk serisi ile bulunan Bulls'a yardım ediyor olacak.


7/24 NBA TÜRKİYE