Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LaVar'dan Lonzo için "hasarlı mal" benzetmesi

New Orleans Pelicans guardı Lonzo Ball'un babası LaVar Ball, oğlu Lonzo'yu "hasarlı mal" olarak değerlendirdi.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans guardı Lonzo Ball'un babası LaVar Ball, oğlu Lonzo'yu "hasarlı mal" olarak değerlendirdi.

"Ball In The Family" isimli internet dizisinin son bölümünde LaVar, en büyük oğlu Lonzo Ball arasındaki ilişkiyi düzeltmediğini bir kez daha göstermiş oldu.

Lonzo, Alan Foster skandalı sonrasında babası ve Big Baller Brand şirketi ile bağlantısını kesmişti. BBB'yi birlikte kuran Foster'ın, Zo'un kişisel ve ticari hesaplarından 1,5 milyon dolar kadar para harcadığı bildirilmişti.

Dizide Lonzo'nun, babasının şirketi Big Baller Brand'in bir toplantısında LaVar ile tartıştığı görüldü.

Tartışmada şu diyalog geçiyordu:

Lonzo: Markanın ismini değiştirir misin? Sadece pazarlama açısından söylüyorum.

LaVar: Asla olmaz! İsmini değiştirmem. Pazarlama açısından, ne olursa olsun.

Lonzo: Sadece söylüyorum, bu benim görüşüm. Sadece bir soru soruyorum.

"LONZO'YU 'ALFONSO YAP' DEMELERİ GİBİ"

Üç tane B, üç Ball kardeşini temsil ettiği için LaVar bu fikre karşı çıktıktan sonra, Lonzo'nun son iki yıl boyunca "hasarlı mal" olduğunu belirttiği, NBA kariyerinin zayıf başlangıcına dayanarak oğlunun adını değiştirmeyeceği örneğini verdi:

"Bir isim bulduğumda ve değiştirmemi söyleyen biri varsa, bu sana ismini değiştirmeni söylemem gibi. Bu, 'Hey, Lonzo son iki yıldır hasarlı mal gibi olduğu için ismini Alfonso olarak değiştirsene' demeleri gibi."

21 yaşındaki Pelicans guardı, BBB'den ayrılınca, kolundaki dövmesini bile sildirmişti.