Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lance, LeBron ile arasını nasıl düzeltti?

Serbest oyuncu Lance Stephenson, Los Angeles Lakers'ta LeBron James ile arasını nasıl düzelttiğini anlattı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Serbest oyuncu Lance Stephenson, Los Angeles Lakers'ta LeBron James ile arasını nasıl düzelttiğini anlattı.

James eskiden Miami Heat'teyken ve Stephenson ise Indiana Pacers forması giyerken, ikili saha içinde hararetli anlar geçirmişlerdi.

Ancak Lakers, LeBron için bir takım kurmaya karar verdiğinde, Lance takımın ofisi tarafından en iyi seçeneklerden biri olarak görülmüştü ve kadroya katılmıştı. James, Lakers'ın o sezon playoff yapmasını engelleyen bazı sakatlıklarla uğraşmasına karşın, sahada Lance ile uyumlu olduğunu göstermişti.

Yahoo Sports'tan Chris Haynes ile 'Posted Up' isimli podcast'te konuşan Stephenson, Los Angeles'ta James ile aynı takımda oynamış olması hakkında şunları söyledi:

"LeBron, ekibinin kazanmasına yardımcı olabilecek bir takım kurmak istemişti. Ve biz de bu yolda ilerlemeye karar vermiştik. Ona kesinlikle yardım edebileceğimi ve sezon boyunca yardımcı olabilecek adamlardan biri olabileceğimi düşünüyordum. Aramızda geçenlerden hiç bahsetmedik. Eski yollar, eskide kalmış olaylar gibi baktık. Ve oradan öyle devam ettik."