Lampard: "Ronaldo, Messi ve Mbappe'yi birlikte isteyemem"

Chelsea Menajeri Frank Lampard, devre arasındaki transfer planları ile ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Lampard: 'Ronaldo, Messi ve Mbappe'yi birlikte isteyemem'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Aralık 2019 16:49
Chelsea Menajeri Frank Lampard, FIFA'nın koyduğu transfer yasağının indirilmesinin ardından devre arasında takıma takviye yapabileceklerini ancak yüksek maliyetli oyuncular istemesinin zor olduğunu söyledi.
 
Ronaldo, Messi ve Mbappe'yi birlikte isteyemeceğini kaydeden Lampard, "Ekibimle birlikte oturup, takım hakkında konuşuyoruz ve nasıl geliştireceğimize bakıyoruz. Kulübün uzun vadeli hedeflerini de göz önüne alıyoruz. Şu zamana kadar görüşmelerimiz çok açık ve bununla mutluyum. Tabii ki şu ana kadar kimseyi almadık. Eğer hücum hattı için Mbappe, Ronaldo ve Messi'yi istersem, büyük ihtimalle reddedilirim. Bunu yapamam, taleplerimin bir dengesi olmalı ve kulübün sahibi ile doğrudan iletişimde bulunmalıyım. Umarım doğru bir yolda devam ederiz" ifadelerini kullandı.
 
Hiçbir oyuncusunun şu ana kadar takımdan ayrılmak için talebinin olmadığını kaydeden İngiliz hoca, "Takımda transfer konuşmayı yasaklamadım ancak çok içine girmemeye çalışıyorum. Eğer oyuncularım beni görmek isterse ve bir görüşme yapmayı talep ederlerse, bunu mutlulukla yaparım ancak henüz böyle bir şey olmadı" dedi.
 
Chelsea'nin devre arasında Dortmund'dan Sancho, Crystal Palace'tan Wilfried Zaha, Bournemouth'tan Nathan Ake ve Leicester City'den Ben Chilwell'i kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu kaydediliyor.


Tümü
TÜMÜ