Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LaMelo: "Michael Jordan, sanki amcam gibi!"

Charlotte Hornets'ın yeni oyun kurucusu LaMelo Ball, takım sahibi Michael Jordan'ın yönetimi altında oynamaktan bahsetti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Charlotte Hornets'ın yeni oyun kurucusu LaMelo Ball, takım sahibi Michael Jordan'ın yönetimi altında oynamaktan bahsetti.

Anthony Edwards ve James Wiseman'ın birinci ve ikinci seçildiği dün gece NBA Draftı'nda LaMelo, üçüncü seçimle Hornets'a gitti. Ball, önceki yaz döneminde yıldızı Kemba Walker'ı kaybeden Hornets takımının bir parçası olacak.

LaMelo, Charlotte takımının sahibi olan Michael Jordan'ın altında oynayacağı için şimdiden heyecanlı:

"Aslında gerçekten çok heyecanlıyım. Onlarla harika sohbetlerim olmuştu. Ne zaman bir araya gelsek, oldukça samimi bir ortam olmuştu, bayılmıştım, harika bir hava vardı. Telefonda Michael Jordan ile konuştuğumda bile, tamamen sevgi dolu bir görüşme olmuştu. Sanki amcam falan gibiydi, şimdiden ailenin bir parçası gibi... Daha önce antrenman yaparken konuşmuştuk ve bana ipuçları vermişti. O da üçüncü sıradan seçilmişti, şimdi ben de üçüncü seçildim. İşte bu bir nimet."