Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lakers ve Bucks, şampiyonluğun iki favorisi!

Los Angeles Lakers ve Milwaukee Bucks'ın, All-Star Haftasonu'ndan önce NBA şampiyonluğunun favorileri olduğu söylendi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers ve Milwaukee Bucks'ın, All-Star Haftasonu'ndan önce NBA şampiyonluğunun favorileri olduğu söylendi.

NBA'in en iyi derecesine ve NBA tarihinde normal sezonda en az 70 maç kazanma ivmesine sahip olan üçüncü takım olmasına rağmen, 46-8'lık Milwaukee Bucks'ın, All-Star arasına giren şampiyonluk favorileri olmadığı, Los Angeles Lakers'ın bu şansa sahip olduğu belirtildi.

Caesars Sportsbook, 41-12'lik Lakers'ın şampiyonluk şansını +180, Bucks'ın şansını ise +275 olarak değerlendirdi. LA Clippers +325 ile üçüncü sırada yer alıyor.

ESPN'den David Purdum, Lakers'a 2019-20 sezonu NBA şampiyonluğunu kazanmak için Nevada'daki Caesars Sportsbook'ta diğer tüm takımlardan iki kat daha fazla para yatırıldığını belirtti.

Caesars'a göre, Houston Rockets dördüncü sırada yer alırken, Toronto Raptors, Boston Celtics, Miami Heat ve Denver Nuggets da 1/20'lik orana sahip.