Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lakers, Howard'ın sezona devam etmesini umuyor

Los Angeles Lakers'ın, Dwight Howard'ın sezonun Orlando'daki devamına katılacağını umduğu ve bu yüzden kendisinin yerini alacak bir oyuncu aramayacağı açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers'ın, Dwight Howard'ın sezonun Orlando'daki devamına katılacağını umduğu ve bu yüzden kendisinin yerini alacak bir oyuncu aramayacağı açıklandı.

Koç Frank Vogel, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Destekleyici telefon görüşmeleri ve mesajlarla, Dwight ile tamamen iletişim halindeyiz. Henüz katılım düzeyinin ne olacağını bilmiyoruz. Oynamak istiyor. Katılmasını umuyoruz. Sonunda neye benzeyeceği konusunda ligle birlikte çalışması konusunda, hafifletici bir durumu var. Ama Orlando'da bize katılabileceği konusunda umutlu ve iyimseriz."

Howard'ın şu anda Georgia'da ailesiyle beraber olduğu ve NBA'in Orlando'ya katılacak tüm oyunculardan yapmasını istediği ev karantinasını ve test protokolünü uyguladığı açıklandı.

Howard'ın altı yaşındaki oğlu David'in annesi, geçtiğimiz Mart ayında Calabasas'taki evinde vefat etmişti ve Howard bir baba olarak sorumluluklarını dengelerken, aynı zamanda ABD'deki sosyal huzursuzluktan derinden etkileniyor.