Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Lakers, bu yaz yıldızların düşündüğü durak değil" iddiası

Los Angeles Lakers'ın bu yaz NBA'in en iyi serbest oyuncularından herhangi birini almak için öncü bir takım olarak sayılmadığı iddia edildi.

Los Angeles Lakers'ın bu yaz NBA'in en iyi serbest oyuncularından herhangi birini almak için öncü bir takım olarak sayılmadığı iddia edildi.

Kevin Durant, Kawhi Leonard, Jimmy Butler ve Kyrie Irving gibi oyuncuların potansiyel hedefleri hakkında çok fazla söylenti olmasıyla, Lakers'ın bu oyuncular için adlarının hiç geçmediği dikkat çekti.

Lakers'ın, LeBron James'in etrafında yapılanmaya çalışırken, en iyi serbest oyunculardan birini cezbetme şansına sahip olacağına inanılan ekiplerden biri olduğu düşünülüyordu.

Bununla birlikte, ESPN'den Adrian Wojnarowski'ye göre, takım eğer Anthony Davis takası yapmıyorsa, yukarıda belirtilen oyuncuların hiçbirini alma şansı bulunmuyor:

"Lakers draft gecesinde 4. sıradan seçim yapacaksa, başları belada demektir çünkü bu bir Anthony Davis takası yapmamış olmaları anlamına geliyor. Şu anda, elit serbest oyuncuların hiçbiri arasında gerçekten önemli bir yere sahip değiller."