Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lacob: "Kimse bizden çok para harcamayacak"

Golden State Warriors'ın sahibi Joe Lacob, Warriors'ın çekirdeğini bir arada tutma konusunda paranın bir sorun olmayacağını söyledi.

Golden State Warriors'ın sahibi Joe Lacob, Warriors'ın çekirdeğini bir arada tutma konusunda paranın bir sorun olmayacağını söyledi.

Lacob, şu ifadeleri kullandı:

"Ne istersek yapabiliriz (maddi olarak). Ve bunun, bu takımın büyük bir takım olarak ilerlememesinde bir neden olmayacağını beklemeniz gerek. Oyuncularımıza hak ettiklerini ödeyecek sermayemiz var. Ve ödeyeceğiz de."

Kevin Durant, Klay Thompson ve Draymond Green önümüzdeki iki yıl serbest oyuncular olacak.

Lacob, Warriors'ın kazanma kültürünün, oyuncuları cezbederek takımda tutmak adına en önemli özellikleri olduğunu da ekledi:

"Yapabileceğimiz tek şey elimizden gelen en iyi organizasyon olarak oyunculara elimizden gelenin en iyisini yapmak, en iyi ortamı sağlamak, en iyi yönetime sahip olmak ve harika bir arenaya sahip olmak. Yani şimdiye dek yaptığımız her şey. Organizasyonun kültürü, sanırım kendi adına konuşuyor. Sonra ne olacaksa olur. Agresif kalacağız. Kimse bizden çok para harcamayacak, kimse bizden çok çalışmayacak."