Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LA Clippers zirveyi hedefliyor: Kawhi Leonard, Kevin Durant!

Los Angeles Clippers'ın 70 milyon Dolarlık maaş boşluğuyla gelecek sezon Kawhi Leonard ve Kevin Durant'a yöneleceği iddia edildi.

Los Angeles Clippers'ın gelecek yaz 70 milyon Dolarlık maaş boşluğu olacak ve bu boşluğa iki süperstar almayı planlıyor.

Takım sahibi Steve Ballmer'in piyasadaki en iyi serbest süperstarları almayı planladığı belirtildi. Kuzey Amerika'nın en zengin takım sahiplerinden biri olan Ballmer'in iki süperstar için tüm gücüyle mücadele edeceği ifade edildi.

Bleacher Report'ta yer alan haberlerde şu ifadelerde yer aldı.

"Kevin Durant, Kawhi Leonard! Ballmer bir noktada şunu sordu, "Miras bırakmak istiyor musun? Süper özel bir şeyin parçası olmak istiyor musun? O zaman, Los Angeles'a geleceksin. Los Angeles'ta olacaksın. Dünyanın en özel pazarında boy gösterceksin. İnsanlara, 'Ben o adamım! Asla şampiyon olamamamış bir takımı şampiyon yapanım. Ben o adamım. Bunu başaranım. İşte benim mirasım' diyeceksin."
7/24 NBA TÜRKİYE