Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Kyrie, LeBron'a dönmek için Lakers'la görüşüyor" iddiası!

ESPN yazarları Brian Windhorst ve Jackie MacMullan, Kyrie Irving'in Los Angeles Lakers ile imza atmasının ve LeBron James ile tekrar bir araya gelme ihtimalinin olduğunu öne sürdüler.

ESPN yazarları Brian Windhorst ve Jackie MacMullan, Kyrie Irving'in Los Angeles Lakers ile imza atmasının ve LeBron James ile tekrar bir araya gelme ihtimalinin olduğunu öne sürdüler.

Irving, James'le oynamak istemediği için Cleveland Cavaliers'den 2017'de takasını istemişti.

Brian Windhorst, açıklamasında "Burada zaman geçtikçe, bunun aylarca imkansız olduğunu söylerdim. Fakat zaman geçtikçe ve Jason Kidd'in Lakers'ın koçu olarak işe alınma olasılığı ortaya çıktığında, Kyrie ve LeBron'un yeniden bir araya gelme ihtimalinin, sürgülü kapının sürgüsünün açılmış olması gibi yorumluyorum." şeklinde konuştu.

"KYRIE'YE SORDUM, GÜLDÜ VE GİTTİ.."

MacMullan, bu ifadeye "Kesinlikle, şüphe yok. Bu konuda şüphe yok. Belki de gün geçtikçe daha fazla açılıyor olabilir. Sadece oranın Kyrie'nin radarında olduğunu düşünüyorum. Kyrie'nin panosunda. Lakers için oynamak konusunda insanlarla tartışmalar yaptı. Dediğin gibi, onu okumak oldukça zor." şeklinde konuştu ve ekledi:

"Ona direkt sordum Brian. Ona bu soruyu sordum. Dedim ki, 'herkesin ne dediğini biliyorsun, Kyrie, şimdi LeBron'a geri döneceğini söylüyorlar'. Bana baktı ve güldü. 'Bu evet mi hayır mı?' dedim. Yine güldü ve kolunu sırtıma koyup gitti. Buradan ne çıkarmak istiyorsan çıkar. Bu üç hafta önceydi. Üç ya da dört hafta önceydi. Yani şimdi her şey onunla hareket halinde."


Irving, New York Knicks ve Brooklyn Nets ile de bağlantılıydı ve Boston Celtics ile yeniden imzalaması da ayrı bir olasılık olarak devam ediyor.