Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie Irving: "Sosyal medya bağımı kopardım"

Boston Celtics'in yıldızı Kyrie Irving, hem kendinin hem takımının yükselen formunu Boston Globe'tan Gary Washburn'e değerlendirdi.

Boston Celtics'in yıldızı Kyrie Irving, uzun süredir sosyal medyaya girmediğini ve rahatladığını söyledi.

Hakkında sosyal medyada yazılan hiçbir şeyi bilmediğini söyleyen Kyrie Irving, "Daha fazla onları okumak istemediğim için tüm sosyal medya hesaplarından soyutladım kendimi. Sonrasında moralimin yükseldiğini hissettim. Aynı zamanda, daha fazla konsantre oldum. Her gün çok çalışıyor, işimi yapıyor ve gösterimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Öncelikli amacının taraftarları mutlu etmek olduğunu söyleyen Kyrie Irving, "Ben onları eğlendirmek için buradayım. Öncelikli amacım bu ve bunun için maçları kazanmalıyım. Beni en güzel anlatacak şey, maç kazandırmaktır. Babamla arka bahçemizde birebir oynadığım maçlardan beri böyle düşünürüm." sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

Son dönemde takım olduklarına dikkat çeken yıldız oyuncu, "Babam, bana nasıl bir takım olunacağı hakkında düşünmemi istedi. Ben de böyle hareket ettim." diyerek sözlerini noktaladı.


7/24 NBA