Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie, George Floyd'un ailesine bir ev satın almış!

Eski NBA oyuncusu Stephen Jackson, Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving'in, George Floyd'un ailesi için bir ev satın aldığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu Stephen Jackson, Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving'in, George Floyd'un ailesi için bir ev satın aldığını söyledi.

Merhum Floyd'un yakın arkadaşı olan Jackson, "The Rematch" podcast'inde Irving'in diğer ünlülerle birlikte Floyd'un ailesine yardım etmek için ulaştığını açıkladı.

Jackson, "Kyrie Irving onlara bir ev satın almıştı. Lil Wayne'in menajeri onlara bir Mercedes-Benz almıştı. Barbra Streisand da onlara Disney'de hisse vermişti." şeklinde konuştu.

The Undefeated'den Marc J. Spears, Irving'in aileye evin parasını yaklaşık beş veya altı ay önce verdiğini söyledi.

Floyd, geçtiğimiz Mayıs ayında Minneapolis'teyken bir polis memurunun boynunun üzerinde yedi dakikadan fazla diz çökmesinin ardından vefat etmişti ve ölümü, ülke çapında bir protesto dalgasına yol açmıştı.