Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie: "En iyi arkadaşınızın ligde olması, güzel bir şey"

Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving, maçlar sırasında benchte oturan takım arkadaşı Kevin Durant ile yaptığı konuşmalardan bahsetti.

Haber; Sporx.com
Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving, maçlar sırasında benchte oturan takım arkadaşı Kevin Durant ile yaptığı konuşmalardan bahsetti.

Kyrie, Durant ile maç sırasında neler hakkında konuştuklarını ve Nets için geleceği nasıl gördüklerini açıkladı:

"En önemlisi, niyetimiz ve hedefimiz aynı. O da burada beraber şampiyonluk kazanmak. Beraber derken buradaki tüm grubu kastediyorum. Medyadakiler çarpıtmasın diye baştan söyleyeyim. Ben ve K bunu konuştuğumuzda, oldukça tutkulu bir enerjiyle gerçekleşiyor. Çünkü iyi oynamak istiyoruz ve onun sahaya dönmek istediğini biliyorum.

"Geleceği de konuşuyoruz. Ve orada geliştirebileceğim şeyler görüyor. Ve ekibe liderlik etmek, adamları dahil etmek, daha agresif olmak gibi. Ayrıca geleceği ve birbirimizi nasıl etkileyebileceğimizi, onun nerede etkili olabileceğini, sağlıklı olacağı zaman ve nasıl hissettiğini konuşuyoruz. Bir adamla yapmak istediğiniz, oyunu benim kadar seven en iyi arkadaş sohbetlerinden daha fazlası."

"Muhtemelen oyunu benden daha fazla seviyor. Dürüst olmak gerekirse, o sonraki seviyede bir adam. Dürüstçe söylüyorum. Ama onu özlüyorum ve aynı zamanda hepimiz de özlüyoruz. Konuşuyoruz, fikirler üzerinde karşılıklı tartışıyoruz. Ligde en iyi arkadaşınızın olması güzel."

Kendileri de dahil olmak üzere hiç kimse, Nets'in bu yıl şampiyonluk için rekabet etmesini beklemiyor, zira KD, sezon boyunca oynamayacağını birden çok kez doğrulamıştı.