Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kuzma: "Pek çok insan, bizi kıskanıyor"

Los Angeles Lakers forveti Kyle Kuzma, bu sezon birçok insanın Lakers'ın başarısını "muhtemelen kıskandığına" inandığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers forveti Kyle Kuzma, bu sezon birçok insanın Lakers'ın başarısını "muhtemelen kıskandığına" inandığını söyledi.

Sezonun başlangıcında çok güçlü olmayan takımlara karşı iyi bir seride ilerledikten sonra, Los Angeles ekibi şu sıralar deplasmanda da kazanmayı sürdürdü ve oluşan şüpheleri oldukça hafifletti.

Kuzma, şu şekilde konuştu:

"Herkes bizim hakkımızda bir şeyler söyleyecektir, çünkü biz Lakers'ız ve kazanıyoruz. Pek çok insan muhtemelen bizi kıskanıyor."

Bir muhabir, Kuzma'ya, bu şüpheciliğin Lakers için motivasyonel bir yakıt olarak hizmet edip etmediğini sordu:

"Çok fazla takıma karşı oynadık. Çok zorlu depasman maçları oynadık. San Antonio'da kazanmak zor, Denver'da kazanmak zor, Utah'da kazanmak zor, Dallas'ta kazanmak zor..."