Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe'nin kitabı "The Wizenard Series: Season One", bestseller oldu!

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın yeni kitabı, en çok satanlar listesinin zirvesine oturdu.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'ın yeni kitabı, en çok satanlar listesinin zirvesine oturdu.

Bryant, trajik vefatından aylar sonra bile etkisini sürdürmeye devam ediyor. Kobe'nin "The Wizenard Series: Season One" adlı kitabının, New York Times'ın orta dereceli ciltli listesinde 1 numara olarak piyasaya sürüleceği bildirildi.

Amazon'un çocuk basketbol kitapları için en çok satanlar listesinde de, Bryant'ın kitabı 1 numara oldu.

Tim Reynolds, The Associated Press raporunda kitabın temasını şöyle anlattı:

"Season One, çeşitli denemeler ve sıkıntılarla uğraşan genç bir basketbolcunun ilerlemesini takip eden, Bryant'ın Wizenard hikayelerinin son adımı, geçen hafta yayınlandı. Bryant'ın şirketi, bunu bir 'zorlanma ve fedakarlık, doğaüstü atılımlar hikayesi ve oyuna büyük bir özveri.' olarak değerlendiriyor."

Bu, Bryant ve ekibi tarafından önümüzdeki aylarda / yıllarda yayınlanmak üzere olan veya hala yayınlanmak üzere ayarlanmış birkaç kitaptan sadece biri. Kobe'nin popülaritesi göz önüne alındığında, gelecekteki tüm bu sürümlerin aynı şekilde tüm en çok satanlar listelerinde de görüneceği tahmin ediliyor.

Bryant basketbol kariyerinden sonra her türlü girişime yönelmişti ve girmeye karar verdiği şeylerden biri de çocuk kitaplarıydı.