Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Kobe'nin hayalindeki 1'e 1 kapışma: 1991 Michael Jordan'ı!

Efsane oyuncu Kobe Bryant, NBA tarihinde bire bir oynamak için bir rakip seçmek istese, bu oyuncunun 1991 yılı Michael Jordan'ı olacağını söyledi.

Efsane oyuncu Kobe Bryant, NBA tarihinde bire bir oynamak için bir rakip seçmek istese, bu oyuncunun 1991 yılı Michael Jordan'ı olacağını söyledi.

Kobe, Dan Patrick Show'da konuk oldu ve konuyla ilgili şöyle konuştu:

"'91'de Michael. Şüphesiz. İkimiz de deli kapışırdık. Zaten onunla bunları daha önce konuşmuştuk. Ben de söylerim. 1991 diyorum çünkü o yıl kendisinin gerçek anlamda en iyi dönemiydi. Fiziksel olsun, mental olsun, tam bir boğaydı. O yüzden bunun nasıl olacağını görmek isterdim."

Kariyerinde ilk şampiyonluğuna 1991'de ulaşan Jordan 31.5 sayı, 6.0 ribaund, 5.5 asist, 2.7 top çalma ve 1.0 blok ortalamayla oynamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE