Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe: "Lakers, gördüğüm en fizikli takım"

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, bu yılki Lakers'ın 2020 şampiyonluğunu kazanmak için yatırım yapması gereken şeyin "sağlık" olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, bu yılki Lakers'ın 2020 şampiyonluğunu kazanmak için yatırım yapması gereken şeyin "sağlık" olduğunu söyledi.

Lakers şu anda Batı Konferansı'nda en iyi dereceye sahip (31-7). Anthony Davis yakın zamanda çürük bir gluteus maximus kası ile uğraşsa da, çok fazla zaman kaçırması beklenmiyor.

Ancak Kobe, Lakers'ın kuvvet antrenmanları ile ilerlemeye devam ettiklerinden emin olmak zorunda olduklarını söylüyor:

"Muhtemelen gördüğüm en fizikli takım onlar. Uzunlukları, eski toprak şeklinde bir uzunluk. Sertler ve atletizmleri var, bu yüzden harika görünüyorlar."

"Bence onlar için en önemli ve gerçekten yatırım yapmaları gereken şey, sağlık. Kuvvet antrenmanının olması gereken noktada olduğundan ve fiziksel olarak daima nerede olmanız gerektiğinden emin olun. Orada Judy [Seto] var ve Judy inanılmazdır. Harikadır. Yani bence bu onlar için en önemli şey, sağlık sadece. Eğer sağlıklı iseler, önlerine çıkanı dağıtabilirler."