Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe, Heath Ledger hikayesine açıklık getirdi

Kobe Bryant, Rob Pelinka'nın Heath Ledger hikayesindeki anlaşmazlığı netleştirdi.

Haber; Sporx.com
Kobe Bryant, Rob Pelinka'nın Heath Ledger hikayesindeki anlaşmazlığı netleştirdi.

Organizasyon içinde dönen birçok çatışmanın en fazla ilgisi Magic Johnson'la ilgiliyken, Pelinka'nın en fazla manşette bulunduğu haber, Kobe Bryant ve vefat etmiş olan oyuncu Heath Ledger hakkında anlattığı bir hikayeydi.

ESPN'den Baxter Holmes'un bir yazısında belirtildiği gibi, 2017-18 sezonunda Dwayne Johnson'ın katıldığı "Genius Serisi" toplantısında Pelinka, Lakers ekibine Kobe'nin Madison Square Garden'da New York Knicks'e 61 sayı atmadan önce The Dark Knight filmini izlediğini ve filmden etkilenerek kısa bir süre sonrasında da Ledger ile akşam yemeği yediğini anlatmıştı.

Burada sorgulanan taraf şuydu: Söz konusu maç, Ledger'in ölümünden bir buçuk yıl sonra, 2 Şubat 2009'da gerçekleşmişti.

"GARDEN MODUMA GİRMEMDE İLHAM VERDİ"

Eski NBA oyuncuları Quintin Richardson ve Darius Miles'ın bulunduğu "Knuckleheads" podcastine konuk olan Kobe, Pelinka'nın kafa karışıklığını düzeltti:

"Bu aslında Rob'ın kafasının karıştığını söylediği hikaye, Heath Ledger hikayesi. Çünkü gece Batman'i ve Heath Ledger'ı izlemiştim ve sonrasında Heath Ledger hakkında, nasıl karaktere dönüştüğü ve bunun kendisini nasıl harcadığına dair araştırma yapmaya başladım. Kendisi benim 'Garden' moduma girmem konusunda ilham vermişti... Kimseyle konuşmak istemediğim moduma."

Pelinka, Mart 2017'de Los Angeles'ın ön ofis görevini üstlenmeden önce, Bryant'ın menajeriydi.