Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Knox: "Barrett'la harika bir ikili olurduk"

New York Knicks forveti Kevin Knox, genel yeteneklerinden dolayı Knicks'in bu yıl NBA Draftında RJ Barrett'ı seçmesi fikrini dile getirdi.

New York Knicks forveti Kevin Knox, genel yeteneklerinden dolayı Knicks'in bu yıl NBA Draftında RJ Barrett'ı seçmesi fikrini dile getirdi.

Knicks, bu ay düzenlenecek draftta üçüncü sıradan seçim yapacak. Genel fikir birliği, kendilerinin Duke Üniversitesi çıkışlı RJ Barrett'ı seçmek için kullanacakları yönünde. Knicks'in önceki sezon lotaryadan seçtiği Kevin Knox, 18 yaşındaki potansiyel takım arkadaşıyla oynama imkanı konusunda heyecanlı.

"HARİKA BİR OYUNCU, LİSEDE ONA KARŞI OYNADIM"

New York Post'tan Marc Berman'la yaptığı röportajda Knox, Barrett'la eşleşmelerinin takıma çok büyük şeyler getireceğine inandığını belirtti:

"Eğer takım arkadaşı olma fırsatını yakalarsak, bence gerçekten çok iyi gideriz. O harika bir oyuncu. İyi pas verir, iyi skorerdir. Sanırım birbirimizi tamamlarız."

Knox, lisedeyken Barrett'a birkaç kez karşı oynama şansı bulmuştu, bu yüzden genç oyuncunun neler yapabildiğini bildiğini de ekledi:

"O benim adamım. Lisede birkaç kez ona karşı oynadım. Harika bir oyuncu. Onunla oynama şansım olursa, bu harika bir fırsat olurdu."

Knicks, sırasıyla bu sezon sırayla New Orleans Pelicans ve Memphis Grizzlies'e denk düşen ilk ve ikinci draft haklarını elinden kaçırmıştı.