Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Knicks'in Draft ettiği Toppin, gözyaşlarını tutamadı

New York Knicks'in geçtiğimiz gece 8'inci sıradan Draft ettiği Obi Toppin, Draft edildiği haberini aldığında gözyaşlarına hakim olamadı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
New York Knicks'in geçtiğimiz gece 8'inci sıradan Draft ettiği Obi Toppin, Draft edildiği haberini aldığında gözyaşlarına hakim olamadı.

Toppin'in çocukluk hayali, başkan Adam Silver'ın 2020 NBA Draftı'nin 8'inci seçimiyle kendisini seçtiğini duyurmasıyla gerçeğe dönüştü. Önceki sezon oybirliğiyle Yılın Kolej Oyuncusu seçilen Toppin, bu yılki Draft'ın en yaşlı (22) oyuncularından biriydi. Tesadüfen, Toppin New York'ta büyümüştü.

Adının söylendiğini duyduktan sonra duygularına hakim olamayan Toppin, gözyaşları içindeydi ve röportajını bitirirken zor anlar yaşadı.

Ancak yüzündeki mutluluğun da belli olduğu Toppin, büyüdüğü yerde, Madison Square Garden'da oynayacak:

"Ben New York'luyum, bu yüzden bu çok önemli. Şehrimi temsil ediyor olmam, harika bir şey. Pek çok insan bu pozisyonda olmak için dua eder ve ben de bunu hafife almayacağım, size söz veriyorum."