Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Knicks yönetimi, takımdan playoff bekliyor!

New York Knicks ön ofisinin üyelerinin, bir takım toplantısında oyunculara takımın bu sezon playoffara kalmasını beklediklerini söyledikleri açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
New York Knicks ön ofisinin üyelerinin, bir takım toplantısında oyunculara takımın bu sezon playoffara kalmasını beklediklerini söyledikleri açıklandı.

Ön ofisin, 2020'de serbest oyuncu dönemine giren oyunculara, diğer takımların kendilerinin bireysel istatistiklerinin aksine, takımın galibiyet-mağlubiyet bazında değerlendirileceklerini söylediği belirtildi.

Takımın sezon başındaki sıkıntıları, David Fizdale'in işten atılmasına yol açmıştı.

OYUNCULAR, FIZDALE'E ARKA ÇIKMIŞTI

Takımın sırayla başkanı ve genel menajeri Steve Mills ve Scott Perry'nin, takımın neden sıkıntı çektiğini tartışmak için David Fizdale'in gönderilmesinden önceki günlerde oyuncularla bir araya geldiği söylendi. Fizdale'in performansının, bu toplantılarda gündeme geldiği ortaya çıktı.

Knicks oyuncuları, Fizdale'in işini kurtarmak için oyunlarını daha iyiye taşıma ihtiyaçlarını konuşmak adına, Denver Nuggets'a karşı alınan bir mağlubiyetten sonraki gün kendi aralarında bir toplantı yapmışlardı. Oyuncuların, Fizdale altında performanslarını değiştirebilecekleri konusunda iyimser oldukları bildirildi.

Fizdale, o gün antrenmandan sonra günün ilerleyen saatlerinde gönderilmişti.