Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Knicks, Marcus Morris'i takımda tutmak istiyor!

New York Knicks'in, önemli bir takas teklifi almadığı sürece Marcus Morris'i son takas tarihinde takımda tutmaya yöneldikleri söylendi.

New York Knicks'in, önemli bir takas teklifi almadığı sürece Marcus Morris'i son takas tarihinde takımda tutmaya yöneldikleri söylendi.

Knicks'in, süresi dolmayan bir sözleşmeyi geri almak için, Morris'i bir ilk tur sonu draft hakkı ile takas etmek zorunda olmadığı biliniyor.

Knicks 2020 ve 2021 maaş boşluğu alanlarını korumayı tercih ediyor.

Morris bu sezon yaklaşık 15 milyon dolar kazanıyor ve muhtemelen bir şampiyonluk yarışmacısı takımla takası kolaylaştırmak adına, üçüncü bir takıma ihtiyaç duyulacak.

Knicks'in, önümüzdeki yaz Morris ile yeniden anlaşmaya çalışacağı tahmin ediliyor. Morris, geçtiğimiz haftalarda "Knicks'te kalmak istediğini" belirtmişti.