Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Klay'in babası Mychal Thompson: "Klay, 10 yıl daha Warriors'ta oynamak istiyor"

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, 10 yıl sonra bir Warrior oyuncusu olarak emekli olmak istediğini ve Stephen Curry'nin her şeyine bayıldığını söylemiş.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, 10 yıl sonra bir Warrior oyuncusu olarak emekli olmak istediğini ve Stephen Curry'nin her şeyine bayıldığını söylemiş.

Klay'in babası ve eski Los Angeles Lakers oyuncusu Mychal Thompson, Klay'in 10 yıl sonra Warriors ile emekli olmak istediğini ve hem oyuncu hem de arkadaş olarak Curry hakkında her şeyi sevdiğini belirtti.

Mychal, Steph'in babası Dell Curry ve annesi Sonya Curry'nin podcasti Raising Fame'de şunları söyledi:

"Klay, Steph ile oynamayı çok seviyor, ona çok saygı duyuyor. Her zaman onun hakkında konuşuyor ve ne kadar çok çalıştığını, oyuna ve ailesine ne kadar adanmış olduğunu anlatıyor. Bana özel olarak Steph ile oynamayı sevdiğini söyledi ve 10 yıl sonra bir Warrior olarak emekli olmak istiyor."

"Steph ile birlikte Hall of Fame'e girmek istiyor. Onunla kendisini bu kadar yakın görüyor ve onunla oynamaktan onur duyuyor. Özel bir bağ oluşturdular. Bu yüzden ona söyledim, dedim ki, 'Bu yılı muhtemelen kaçıracak olsan bile, sen ve Steph, vücutlarınıza iyi baktığınız sürece hala sekiz yıl beraber oynayabilirsiniz.'"

Klay ve Steph, Warriors'da birlikte üç şampiyonluk kazanmışlardı. İkili, basketbol tekrar oynanmaya döndüğünde ve Thompson da çapraz bağ sakatlığından kurtulduktan sonra, daha da kazanmak için istekli olacaklar.