Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Klay'den 2016 Cavs ekibine: "Boş herifler, salaklar"

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, 2016'daki Cleveland Cavaliers ekibine karşı "boş herifler" ve "salaklar" ifadelerini kullandı.

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, 2016'daki Cleveland Cavaliers ekibine karşı "boş herifler" ve "salaklar" ifadelerini kullandı.

Cavs ekibinin 2016'daki Final serisini 3-1 geriden gelerek kazanması sonrası Cadılar Bayramı partisinde bir pasta üzerinde iki mezar taşı kurabiyesi kullanmış olmaları aklına gelen Klay, bu durum aklına gelince beklenmeyen bir tepki verdi.

Partideki pastanın üzerinde yer alan mezar taşı şeklindeki kurabiyelerin üzerinde 'Stephen Curry 2015-2016' ve 'Klay Thompson 2015-2016' ifadeleri yer alıyordu.

Klay, bu olay aklına geldiğinde şu şekilde tepki verdi:

"Ooo evet. Komikti. Ama bakın sonunda ne oldu. Boş herifler. Salakça bir işti. Unutmuşum onu. Lakin işte bu saçma sapan hareketlerden sonra ne oldu gördünüz. Finallerde 1-8 olursunuz öyle. Salaklar sizi."

Warriors bu sezon 17-9 serisinde iken, artık LeBron'suz olan Cavaliers 5-19 ile Doğu Konferansında yer alıyor.
7/24 NBA