Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi'nin öpüşme sahneleri, Büşra Develi kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi'nin öpüşme sahnelerini merak edenler buraya... Peki Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı filmde rol alan Büşra Develi kimdir ve kaç yaşındadır? İşte tüm detaylar...

13 Şubat 2018 04:18
Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi'nin öpüşme sahneleri, Büşra Develi kimdir?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi öpüşme sahneleri olay yarattı! Hadi be Oğlum filminde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşan Büşra Develi'nin kim olduğu merakla araştırılıyor. Peki Hadi Be Oğlum filminin fragmanı çıktı mı? İşte öpüşme sahneleri ve film hakkında merak edilenler...

KIVANÇ TATLITUĞ VE BÜŞRA DEVELİ'NİN ÖPÜŞME SAHNELERİ
Hadi Be Oğlum' filmi, görücüye çıktı. City's Nişantaşın'da yapılan basın gösteriminde, filmde baba-oğlu canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Alihan Türkdemir yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Büşra Develi'nin, filmdeki sahnelerinin azlığı dikkat çekerken, Tatlıtuğ'la öpüşme sahnesi çok konuşulacağa benziyor.BÜŞRA DEVELİ KİMDİR?

Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'te dünyaya geldi. İlköğretim eğitiminin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşındı ve orta öğretim ile lise eğitimini Antalya'da tamamladı.

Sonrasında tiyatro ve oyunculuk eğitimi için İstanbul'a gelen Büşra Develi, sınavlarını kazanarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş'ın "İncir" şarkısına çekilen klipte rol alan Büşra Develi, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Selin karakterini canlandırdı.

Ardından 2016 yılında yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar rolünü üstlendi. 2017 yılında puhuTV'de yayınlanmaya başlayan Fi dizisinde ana karakter olan Bilge'yi canlandırdı ve halen bu roldedir.

Aynı zamanda Ekim ayında vizyona girecek olan Ayla adlı sinema filminde de Nimet rolünü üstlenen Büşra Develi, Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sinema filminde de rol alacak.KIVANÇ TATLITUĞ KAÇ YAŞINDADIR?

Kıvanç Tatlıtuğ 2016 senesi ele alındığında 33 yaşında olan bir oyuncudur.Adanalı olan yakışıklı manken ve aynı zamanda oyuncu 2002 senesindeki Model yarışmasında büyük bir başarı sağlamış sonrada Dünya genelinde Ülkemizi temsil etmiştir.2005 tarihinde Gümüş adındaki dizi ile beraber oyunculuk yapmaya başlamıştır.Gümüş dizisinin sonrasında ise Menekşe ile Halil'de oynayarak bir başka dizi ile karşımıza gelmiştir.

Boyu 1.87 olan Tatlıtuğ Aşk-ı Memnu dizisinde rol almaya başlamasından sonra baya bir yükselme elde etti ve oldukça popüler bir kişi oldu.2010 senesinde Ezel'de rol aldı ve sonrasında ise Kuzey Güney ile oyunculuğuna devam etti.

Basketbol ile küçük yaşlardayken itibaren ilgilendi ve bir çok farklı takımda basketbol oyuncusu oldu.Oynadığı kulüpler içerisinde en dikkat çekenleri Ülker,Beşiktaş ve Fenerbahçe oldu.Kıvanç Tatlıtuğ Ülkerspor'a transfer olduktan sonra hem Fenerbahçe hemde Beşiktaş takımında oynamış oldu.En son olarak Basketbol'a Beşiktaş'ta zorunlu bir şekilde veda etmiştir.Sakatlanması Basketbol yaşantısınıda bitirmiştir.

Fiziğinle ilgili çok güzel düşünceler almasından sonra Mankenliğe yönelmiş ve bu meslek ile ilgilenmeye başlamıştır.Mesleğe kısa bir süre içerisinde alışmış ve ardındanda profesyonel bir şekilde mankenlik yapmaya başlamıştır.

2 sene boyunca Ajanslar'da mankenlik yapmış ve ardından ise 2002 senesindeki Best Model'a katılarak en iyi isim seçilmiştir.Farklı ajans firmalarından gelen tekliflerden sonra Fransa'da bulunan Mankenlik Ajansını seçmiş ve bu nedenle 1,5 sene boyunca Fransa'da kalmıştır.

Fransa'da bulunduğu vakitlerde Türkiye'den bir takım oyunculuk teklifleri aldı ve bunların bazılarına evet demek için Türkiye'ye dönüş yaptı.

Gümüş dizisi sadece Türkiye'de değil bir çok Arap ülkesininde takip ettiği bir dizi oldu.Dizinin izleyici kitlesi ilk günlerden itibaren oldukça kalabalıktı.

Hayatında en önemli adımını attığı Aşk-ı Memnu günün en fazla izlenen dizisi olarak Türkiye televizyonlarında önemli bir yere ulaştı.Dizidki rolünle beraber başarılı bulunan erkek oyuncu ünvanını elde etti.Kıvanç Tatlıtuğ Oynadığı Diziler ve Filmler
2005 – Gümüş
2006 – Amerikalılar Karadeniz'de(Film)
2007 – Menekşe ile Halil
2008-2009 – Aşk-ı Memnu
2010 – Ezel
2011 – Kuzey Güney
2013 – Kelebeğin Rüyası

Daha fazla göster
yukarı ok