Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kings sahibi Ranadive, takımın durumundan hoşnutsuz!

Sacramento Kings'in sahibi Vivek Ranadive'in, Kings'in durumuyla ilgili hayal kırıklığını çeşitli şekillerde ifade ettiği söylendi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Sacramento Kings'in sahibi Vivek Ranadive'in, Kings'in durumuyla ilgili hayal kırıklığını çeşitli şekillerde ifade ettiği söylendi.

Ranadive'in, iş arkadaşlarıyla ve Vlade Divac, Luke Walton, Peja Stojakovic ve Matina Kolokotronis ile bir sezon süren grup sohbetinde, kısa mesajlar da dahil olmak üzere, hem ön ofis hem de koçluk kararlarıyla ilgili hayal kırıklığını paylaştığı belirtildi.

Şikayetlerin, Kings'in başarısızlığına ve herkesin bunda oynadığı role odaklandığı açıklandı.

Ranadive, Kings'in scout sürecini öğrenmeye olan ilgisini artırmış ve ayrıca 2018'de Luka Doncic'in neden seçilmediğine bir tepki olarak, bu ağlar hakkında daha fazla bilgi istemişti.

BİR DEĞİŞİKLİK OLMA RİSKİ BULUNUYOR

Ranadive'in, bu durumla ilgili röportaj talebini reddettiği ileri sürüldü.

Kaynaklar, yakın gelecekte ön ofiste veya koçluk personelinde bir değişiklik yapılacağına dair herhangi bir belirti olmadığını, ancak bu riskin takıma geri döndüğünü belirtti.

Kings, talepte bulunan The Athletic'e yanıt olarak, "Taraftarlarımızın sezonun gidişatıyla ilgili hayal kırıklıklarını biz de paylaşıyoruz ve gelişmek için çok çalışıyoruz. Vlade'nin taraftarlarımızın ve şehrimizin hak ettiği, kazanan bir takımı oluşturma konusundaki liderliğinden eminiz." yanıtını verdi.