Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kings, Bogdan Bogdanovic'e 51 milyon dolarlık teklif yaptı!

Sacramento Kings, Bogdan Bogdanovic'e dört yıllığı 51.4 milyon dolarlık bir kontrat uzatma teklifinde bulundu.

Haber; Sporx.com
Sacramento Kings, Bogdan Bogdanovic'e dört yıllığı 51.4 milyon dolarlık bir kontrat uzatma teklifinde bulundu.

Sacramento Bee'den Jason Anderson'ın yayınladığı bir rapora göre, Kings, Bogdanovic'e yıllarca ekibiyle birlikte kalması için 51.4 milyon dolarlık bir sözleşme uzatması teklif etti.

Ancak son rapora göre Bogdanovic böyle bir anlaşmayı imzalamak için acele etmiyor:

"Kalmak isterim. Herkes benim Sacramento'yu sevdiğimi biliyor. Herkes burada olmayı çok seviyor. Harika insanlar var. Şu an mutluyum ve bütün bulunduğum yıllar boyunca mutluydum, ama hiçbir şey için acele etmek istemiyorum. Belki yarın imzalarız, belki de bir ay içinde. Kim bilir? Bakacağız."

İMZALAR ATILMAZSA, SERBEST KALACAK


NBA kuralları gereğince, böyle bir kontrat şu anda maksimum sözleşme uzatması olarak kabul ediliyor.

Anderson, Bodganovic'in Kings'in şu anda sözleşme görüşmelerinde bulundukları tek oyuncu olmadığını da ekledi. Kings'in, hem Bogdanovic, hem de Buddy Hield ile sözleşme görüşmelerinde bulundukları bildirildi.

Sacramento'nun Hield ile yeniden imza atmak için 21 Ekim'e, Bogdanovic için ise 30 Haziran'a kadar zamanı var. İmzalar atılmadığı takdirde, her iki oyuncu da önümüzdeki 2020 yazında sınırlı bir serbest oyuncu olacak.