Kıbrıs Survivor büyük finali ne zaman başlayacak?

Survivor büyük Kıbrıs finali hangi gün, ne zaman başlayacak? sorularının yanıtını öğrenmek isteyenler haberimizden faydalanabilir. Kıbrıs finalinde finalistler kimler ? Büyük Kıbrıs finalinin tarihi belli oldu mu ? İşte tüm soruların yanıtı...

19 Haziran 2017 17:20
Kıbrıs Survivor büyük finali ne zaman başlayacak?
Survivor'da finale günler kaldı. Aylardır süren yarışma Survivor'ın  Kıbrıs finali öncesi son virajında dokunulmazlık oyunları oynanmaya devam ediyor. Peki Kıbrıs finalinin başlama tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

SURVİVOR'DA KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor büyük finale sadece 5 gün kaldı. Yarışmacıların büyük bir heyecanla beklediği final akşamına az bir zaman kala oyunlardaki streste artıyor. Planlanan takvime göre, Survivor finaline sadece 5 gün kaldı. Survivor finali 22 Haziran 2017'de gerçekleşecek.Kıbrıs Finali'nde 4 yarışmacı final koltuğuna oturacak.

SURVIVOR'DA KIBRIS FİNALİNE KALAN İSİMLER

Ogeday ve Sema net ve kesin olarak Kıbrıs finaline gitmeye hak kazandı. Bu haftaki oylamalar, Survivor 2017'nin son oylamalarındandı ve bu hafta pazar gününden itibaren Survivor'da Kıbrıs finali süreci resmen başladı. Kesin isimler Ogeday, Sema ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Adem oldu ve yarışmanın formatı gereği, finalist ekibe 1 kişi daha katılacak. Survivor Kıbrıs finallerine katılacak olan iki kişi daha belirlenecek.

SURVIVOR'DA KIBRIS FİNALİNİ SON GARANTİLEYEN İSİM

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda oldukça zorlu bir parkur yer aldı. Sema Apak Kıbrıs'ı garantilemesinin ardından oyunlarda oynamamaya devam etti. Serhat Akın, Adem Kılıççı, İlhan Mansız ve Ogeday Girişken arasında oldukça heyecanlı bir mücadele yaşandı. Kritik dokunulmazlık oyununu zorlu savaşın ardından Adem Kılıççı kazandı ve Kıbrıs finaline gitmeyi garantiledi.SURVIVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?


Sabriye, Adem ve Serhat Akın 3'lüsü arasındaki sms sıralamasına göre en alt sırada Sabriye Şengül oldu. Kıbrıs finaline çok az bir süre kala yarışmaya veda eden Sabirye Şengül, gözyaşlarını tutamadı. Gideceğini hissettiğini ifade eden Sabriye Şengül, "Hissetmiştim ben kendimin gideceğini. Buraya geldiğim için çok mutluyum, benim için çok zor olacak. Zaten kendimi hazırlamıştım, Acun Bey siz çok iyi bir insanız, çok hakkaniyetli bir insansınız. Ekibiniz de öyle, ailem gibi oldular hepsini çok özleyeceğim. Kıbrıs'ı, zaten finali hak etmediğimi ben de biliyorum. Hak etmek istemediğim yere de zaten gitmek istemem. İnşallah benim gönlüm Adem'in şampiyon olmasından yana, ben gidiyorum ama kardeşimi bırakıyorum. Hayırlısı ne ise o olsun." Dedi.

2. Dokunulmazlık oyununu ise son anda ilhan Mansız kazandığı için geriye kalan 3 kişi yani Adem, Sabriye ve Serhat otomatikman eleme potasına giren yarışmacılar oldular. Bu üç isimden en az oyu alarak adaya veda eden isim ise Sabriye oldu. Sabriye'nin elendikten sonra yaptığı konuşmalar herkesi duygulandırdı. Sabriye elendikten sonra zaten Kıbrıs'ı hak etmediğini belirtti ve şampiyonun Adem olmasını istediğini söyledi.

SABRİYE, SURVİVOR'DA NASIL VEDA ETTİ?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, 'Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş' deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."

Daha fazla göster
yukarı ok