Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kevin Love: "Cavaliers geri adım atmayacak!"

Kevin Love, takımın yeniden yapılanma yapmayacağı ve mümkün olduğunca zirve için mücadele edeceği için kalma kararı aldığını açıkladı.

Cleveland Cavaliers'ın yıldızı Kevin Love, bitecek olan sözleşmesiyle ilgili gelen soruya yanıt verdi.

Cleveland Plain Dealer'a röportaj veren Love, "Yeniden yapılanmak isteyen bir takımda oynamak istemem. Minnesota'da birkaç yıl bunun parçası oldum. Sonra bir şeyler yapmaya başlamıştık. Ben bu yılı tekrar yapılanmak ve mücadeleci olma yılı olarak görüyorum. Sözleşme görüşmeleri yaparken bana, geriye doğru adım atmak istemediklerini söylediler." ifadelerini kullandı.

"LeBron James'in gidişi sonrası neler olacağını bilmiyordum." diyerek sözlerine devam eden Kevin Love, "Bir şeyler için mücadele eden bir takımın bir parçası olmak istiyordum. Gelecek yıllarda da bunu hedefleyen bir takımda olmak istiyordum. Gerçekten her şey hızlı oldu. Genel Menajer Koby Altman ve takım sahibi Dan Gilbert, menajerimle konuştular. Menajerim de burada bir mücadele olacağını söyledi. Böyle olunca kaldım." dedi.

Kevin Love, Cleveland Cavaliers ile kontratını 4 yıl 120 milyon Dolar karşılığında uzattı. Love'ın bu imzayla birlikte kontratı 2023 yazına kadar uzadı.